Additel 761-BP

Automatický kalibrátor tlaku

Automatický kalibrátor tlaku

• Plne automatická kalibrácia tlaku so zabidovaným generátorom / regulátorom tlaku od 100hPa do 1200hPa

• Presnosť 0,01%FS

• Zabudovaný filter a zachytávač kvapalných zložiek s vypúšťacím systémom na ochranu pred znečistením kalibrátora

• Prenosný (5,6 kg)


With a built-in high performance electronic pump and precision pressure controller, the 761 series portable automated pressure calibrators provide a turn-key solution for calibration of gauges, transmitters, and switches both in the field and in the laboratory. In a portable package, this calibrator can automatically generate pressures  from 100hPa to 1200hPa.So zabudovanou výkonnou elektronickou pumpou a presným regulátorom tlaku ponúkajú prenosné automatické kalibrátory tlaku radu 761 riešenia na kľúč pre kalibráciu manometrov, prevodníkov a manostatov v prevádzke aj v laboratóriu. V prenosnom kufríku dokáže tento automatický kalibrátor generovať tlak   od 100hPa do 1200hPa.

Kalibrátor 761-BP je navrhnutý špeciálne na kalibráciu pri nízkych tlakoch. S kryštálovým snímačom tlaku môže presnosť kalibrátora 761-BP dosiahnuť až 0,01%FS.

Okrem schopností generovania, regulácie a merania tlaku ponúka 761 navyše aj možnosť HART komunikácie, napájanie prúdovej slučky napätím 24V a meranie prúdu alebo napätia na výstupe prevodníkov. Kalibrátor 761 je moderný automatický kalibrátor tlaku, ktorý posúva automatizovanú kalibráciu tlaku do prevádzky.
 

(C) Tlaky sk 2013